Zadzwoń do nas:

+48 727 292 828

Napisz do nas:

info@compensation.com

Odszkodowania

Odszkodowania

Zaniżone odszkodowania po wypadku to codzienność dla poszkodowanych. Firmy ubezpieczeniowe w większości przypadków obniżają przyznawane roszczenia odszkodowawcze. Bez odpowiedniego doświadczenia w negocjacjach ubezpieczyciel wypłaca zaniżone kwoty. Nalezą Ci się środki na leczenie powypadkowe czy zadośćuczynienie. W compensation.pl podchodzimy do klienta indywidualnie stawiamy na jakość nie ilość dlatego nasi klienci otrzymują maksymalne świadczenia i odszkodowania.

Analiza sprawy w naszej firmie jest darmowa, skontaktuj się z nami jeżeli:

Uzyskaj

Odszkodowanie za utracony dochód

wielu poszkodowanych na skutek wypadku musi zrezygnować z pracy. Poszkodowani mają prawo ubiegać się o rekompensatę z tytułu utraconego dochodu.

Renta

poszkodowani mogą starać się o rentę wyrównawczą. Świadczenie to ma na celu pokrycie kosztów z tytułu zwiększonych potrzeb na opiekę medyczną i leczenie.

Odszkodowanie

jednorazowe świadczenie pieniężne, które ma na celu pokrycie wszelkich kosztów poniesionych na leczenie, zakupów leków i rehabilitację. Odszkodowanie ma na celu też zrekompensowanie strat materialnych poniesionych na skutek tego zdarzenia. Dodatkowo odszkodowanie ma umożliwić powrót do życia zawodowego i może pokrywać przekwalifikowanie lub przeszkolenie zawodowe.

Zadośćuczynienie

to rekompensata za poniesione krzywdy fizyczne i psychiczne. Firma ubezpieczeniowa jest zobowiązana do wypłaty zadośćuczynienia za poniesiony ból i cierpienie.